Αντιστροφέας Sofar 40kW τριφασικός 75.8A 4MPPT διακόπτης DC μονάδα WiFi
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Inverter μετατροπέας 40kW 3F 75,8A KTLX-G3 4MPPT WiFi διακόπτης DC 40KTLX-G3 SOFAR
Ο inverter μετατροπέας 40kW 3F 75,8A KTLX-G3 4MPPT WiFi διακόπτης DC 40KTLX-G3 SOFAR αποτελεί μέρος της σειράς inverters ισχύος από 25kW έως 50kW, σχεδιασμένων για εφαρμογές σε οικιακές φωτοβολταϊκές εγκαταστάσεις διαφόρων μεγεθών.
Οι inverters Sofar διακρίνονται για την υψηλή τους ποιότητα, χάρη στη χρήση εξαρτημάτων από αναγνωρισμένους προμηθευτές και στη σχολαστική διαδικασία παραγωγής. Το προϊόν προσφέρει αξιοπιστία και εξαιρετική ποιότητα σε προσιτή τιμή, ενώ η 12ετής εγγύηση επιβεβαιώνει την υψηλή ποιότητα των συσκευών της μάρκας Sofar. Οι συσκευές είναι εξοπλισμένες με μονάδα WiFi, επιτρέποντας την απομακρυσμένη διαχείριση και παρακολούθηση της λειτουργίας της εγκατάστασης. Επιπλέον, οι inverters Sofar διαθέτουν περίβλημα από αλουμίνιο ανοξείδωτο με βαθμό προστασίας IP 65, επιτρέποντας την εγκατάστασή τους εξωτερικά του κτιρίου.
Η νεότερη σειρά G3 των inverters Sofar διακρίνεται για τη χαμηλή τάση εκκίνησης, την υψηλή μέγιστη απόδοση και το νέο λογισμικό με δυνατότητα απομακρυσμένης ενημέρωσης.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς AC [W] | 40000W |
| Αριθμός φάσεων | 3F |
| Τύπος εγκατάστασης | On-grid |
| Μέγ. ισχύς εξόδου [VA] | 44000 VA |
| Ρεύμα εξόδου AC [A] | 66,7 A |
| Εύρος τάσης AC [V] | 310 - 480 V AC (σύμφωνα με τοπικό πρότυπο) |
| Συχνότητα [Hz] | 50 / 60 Hz |
| Εύρος συχνότητας [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (σύμφωνα με εθνικό πρότυπο) |
| Αριθμός trackers MPP | 4 |
| Τάση έναρξης λειτουργίας [V] | 200 V |
| Εύρος τάσεων MPP [V] | 180 - 1000 V |
| Αριθμός συνδέσεων DC | 2/2 |
| Μονάδα WiFi | Ναι |
| WLAN / Ethernet LAN | ΟΧΙ |
| USB | Ναι |
| Μέτρηση μόνωσης DC | Ναι |
| Διακόπτης DC | Ναι |
| Μέγ. συντελεστής απόδοσης (φωτοβολταϊκή εγκατάσταση – δίκτυο τροφοδοσίας) | 98,4 % |
| Διαστάσεις [mm] | 585×480×220 mm |
| Βάρος [kg] | 37 kg |
| Μέγ. υψόμετρο | 4000 m |
ΠΡΟΤΥΠΑ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Πρότυπα ασφαλείας: | πρότυπα ασφαλείας: IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Πρότυπα δικτύου ενέργειας: | πρότυπα δικτύου ενέργειας: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.