Μονάδα Μπαταρίας Solplanet 2.56kWh Ai-Hb 2.56LG G2
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Solplanet Μονάδα Μπαταρίας 2.56kWh Ai-Hb 2.56LG G2
Μονάδα μπαταρίας 2.56KWH AI-HB 2.56LG G2 για συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Solplanet
Σειρά μπαταριών υψηλής τάσης Ai-HB 2.56LG, που αποθηκεύει ενέργεια από 7,5 έως 25 kWh.
Ασφαλής:
- Χρησιμοποιεί τεχνολογία LFP
- Παρέχει πλήρη προστασία BMS
- Διαθέτει απλή στην εγκατάσταση αρθρωτή κατασκευή
Αξιόπιστη:
- Διαθέτει βαθμό προστασίας IP65
- Χρησιμοποιεί κελιά υψηλής ποιότητας
Φιλική στη χρήση:
- Δυνατότητα επέκτασης έως 25,6 kWh (10 μονάδες)
- Διαθέσιμη πολυλειτουργική εφαρμογή που επιτρέπει την αυτοκατανάλωση, την εξισορρόπηση της ημερήσιας κατανάλωσης ενέργειας από το δίκτυο και τη διαχείριση τιμολογίων
- Διαδικτυακή παρακολούθηση μέσω της εφαρμογής Solplanet
Τεχνικές παράμετροι
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | HB051050A |
| Τύπος κελιού | LiFePO4 |
| Βάρος μονάδας μπαταρίας | 30,5 kg |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 25 A |
| Μέγιστη ισχύς εκφόρτισης | 30 A |
| Απόδοση (αμφίδρομη) | 97,8 % |
| Επεκτασιμότητα | Μέγιστο 4 παράλληλα σύνολα |
| Τόπος εγκατάστασης | Εσωτερικός / εξωτερικός χώρος κτιρίου |
| Τύπος τοποθέτησης | Δαπέδου |
| Επικοινωνία | CAN |
| Πιστοποιήσεις | IEC 62619 / EN 61000IEC 62040 / UN38.3 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.