Αντιστροφέας Υβριδικός Fox 10kW Τριφασικός
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Fox Υβριδικός Μετατροπέας 10kW Τριφασικός
Υβριδικός μετατροπέας inverter 10kW 3F 17,6A H3 2MPPT EPS διακόπτης DC υψηλής τάσης IP65 H3-10.0-E FoxESS - η συσκευή συνεργάζεται με συστήματα αποθήκευσης ενέργειας FoxESS.
Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς εισόδου [W] | A:8000 B:5000 |
| Μέγιστη τάση εισόδου [V] | 1000 V |
| Τάση εκκίνησης [V] | 160 V |
| Ονομαστική τάση εισόδου [V] | 720 V |
| Τάση λειτουργίας MPPT [V] | 160 - 950 V |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου [A] | 26 / 14 A |
| Μέγιστο ρεύμα βραχυκυκλώματος [A] | 32 / 16 A |
| Αριθμός ανεξάρτητων MPPT | 2 |
| Αριθμός strings ανά MPPT | 2 / 1 |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου AC [VA] | 16000 VA |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου AC (ανά φάση) [A] | 24,2 A |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου [W] | 10000 W |
| Μέγιστη φαινόμενη ισχύς εξόδου [VA] | 11000 VA |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου (ανά φάση) [A] | 14,5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (ανά φάση) [A] | 17,6 A |
| Ονομαστική τάση δικτύου [V] | 3L/N/PE 380/220; 400/230; 415/240 V |
| Ονομαστική συχνότητα δικτύου [Hz] | 50/60 Hz |
| Συντελεστής ισχύος | 1 (ρυθμιζόμενος από 0,8 προηγούμενος έως 0,8 υστερούμενος) |
| THDI | < 3 % ονομαστικής ισχύος |
Απόδοση
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μέγιστη απόδοση | 98,00 % |
| Ευρωπαϊκή απόδοση | 97,30 % |
| Μέγιστη απόδοση φόρτισης μπαταρίας | 98,50 % |
| Μέγιστη απόδοση εκφόρτισης μπαταρίας | 97,00 % |
Προστασία
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Παρακολούθηση μόνωσης | ναι |
| Προστασία διαρροής ρεύματος | ναι |
| Προστασία αντίστροφης πολικότητας DC | ναι |
| Προστασία κατά της νησιδοποίησης | ναι |
| Προστασία βραχυκυκλώματος | ναι |
| Προστασία βραχυκυκλώματος AC | ναι |
| Προστασία υπερέντασης/υπερτάσης AC | ναι |
| Διακόπτης DC | ναι |
| Προστασία κατά των υπερτάσεων | ΤΥΠΟΣ II, AC: ΤΥΠΟΣ II |
Πρότυπα
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Πρότυπα | EN 62109-1, EN 62109-2, EN 62477-1 |
| Ηλεκτρομαγνητική συμβατότητα | IEC 61000-6-1, IEC 61000-6-3 |
| Πρότυπα δικτύου | EN50549-1, C10/11, VDE-AR-N 4105, G98, CEI 0-21 |
Γενικά χαρακτηριστικά
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Διαστάσεις (π x υ x β) [mm] | 449 x 519 x 198 mm |
| Βάρος [kg] | 28 kg |
| Τοποθέτηση | επίτοιχη |
| Ψύξη | φυσική με πρόσθετο ανεμιστήρα |
| Εκπομπή θορύβου | 45 dB |
| Μέγιστο υψόμετρο εγκατάστασης | 2000 m |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -25 ~+60°C |
| Υγρασία (χωρίς συμπύκνωση) | 0 - 100 % |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Κατανάλωση ενέργειας [W] | < 15 W |
| Παρακολούθηση | WiFi, ETH, GSM (υπό ανάπτυξη) |
| Επικοινωνία | 2 x RS485, DRM, USB |
| Οθόνη | LCD, εφαρμογή κινητού, διαδικτυακή πλατφόρμα |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.