Αντιστροφέας Sofar 125kW 3-Φασικός 190A 10MPPT Διακόπτης DC Μονάδα WiFi
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Inverter 125kW 3F 190A KTLX-G4 10MPPT διακόπτης DC μονάδα WiFi 125KTLX-G4 SOFAR
Το Inverter 125kW 3F 190A KTLX-G4 10MPPT διακόπτης DC μονάδα WiFi 125KTLX-G4 SOFAR είναι μια προηγμένη συσκευή μετατροπής ηλιακής ενέργειας. Αυτό το ισχυρό inverter προσφέρει μέγιστη απόδοση 98,6%, καθιστώντας το εξαιρετικά αποδοτικό στη μετατροπή της ηλιακής ενέργειας σε ηλεκτρική ενέργεια.
Η ανθεκτική κατασκευή του inverter με βαθμό προστασίας IP66 το καθιστά κατάλληλο για εξωτερικές εφαρμογές, εγγυώμενη την αξιόπιστη λειτουργία σε διάφορες καιρικές συνθήκες. Επιπλέον, το inverter αυτό είναι εξοπλισμένο με προηγμένες λειτουργίες παρακολούθησης, όπως σάρωση καμπύλης I-V και υποστήριξη επικοινωνίας Modbus και εξωτερικού WiFi, διευκολύνοντας τον έλεγχο και τη διαχείριση του φωτοβολταϊκού συστήματος.
Χάρη στην απόδοση, την αξιοπιστία και τις προηγμένες λειτουργίες του, το inverter KTLX-G4 SOFAR αποτελεί εξαιρετική επιλογή για όσους θέλουν να αξιοποιήσουν στο έπακρο τις δυνατότητες του φωτοβολταϊκού τους συστήματος και να συμβάλουν στη βιώσιμη παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς AC [W] | 125000W |
| Αριθμός φάσεων | 3F |
| Τύπος εγκατάστασης | On-grid |
| Μέγ. ισχύς εξόδου [VA] | 125 kVA 45°C / 110 kVA 50°C |
| Ρεύμα εξόδου AC [A] | 190 A 380 V / 181,2 A 400 V / 174 A 415 V |
| Εύρος τάσης AC [V] | 310 - 480 V AC (σύμφωνα με το τοπικό πρότυπο) |
| Συχνότητα [Hz] | 50 / 60 Hz |
| Εύρος συχνότητας [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (σύμφωνα με το εθνικό πρότυπο) |
| Αριθμός trackers MPP | 10 |
| Τάση έναρξης λειτουργίας [V] | 200 V |
| Εύρος τάσεων MPP [V] | 180 - 1000 V |
| Αριθμός συνδέσεων DC | 20 |
| Μονάδα WiFi | Ναι |
| WLAN / Ethernet LAN | ΟΧΙ |
| USB | Όχι |
| Μέτρηση μόνωσης DC | Ναι |
| Διακόπτης DC | Ναι |
| Μέγ. συντελεστής απόδοσης (φωτοβολταϊκή εγκατάσταση – δίκτυο τροφοδοσίας) | 98,4 % |
| Διαστάσεις [mm] | 970 x 695 x 325 mm |
| Βάρος [kg] | 75 kg |
| Μέγ. υψόμετρο | 4000 m |
ΠΡΟΤΥΠΑ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Πρότυπα ασφαλείας: | πρότυπα ασφαλείας: IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Πρότυπα δικτύου ενέργειας: | πρότυπα δικτύου ενέργειας: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.