Αντιστροφέας Sofar 12kW τριφασικός 17.4A 2MPPT διακόπτης DC μονάδα WiFi
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Inverter 12kW 3F 17,4A KTLX-G3 2MPPT διακόπτης DC μονάδα WiFi 12KTLX-G3 SOFAR
Το Inverter 12kW 3F 17,4A KTLX-G3 2MPPT διακόπτης DC μονάδα WiFi 12KTLX-G3 SOFAR αποτελεί μέρος της σειράς inverter ισχύος από 3kW έως 24kW, σχεδιασμένων για εφαρμογές σε οικιακές φωτοβολταϊκές εγκαταστάσεις διαφόρων μεγεθών.
Τα inverter Sofar διακρίνονται για την υψηλή ποιότητά τους, χάρη στη χρήση εξαρτημάτων από αναγνωρισμένους προμηθευτές και στην προσεκτική διαδικασία παραγωγής. Το προϊόν προσφέρει αξιοπιστία και εξαιρετική ποιότητα σε προσιτή τιμή, ενώ η 12ετής εγγύηση επιβεβαιώνει την υψηλή ποιότητα των συσκευών της μάρκας Sofar. Οι συσκευές είναι εξοπλισμένες με μονάδα WiFi, επιτρέποντας την απομακρυσμένη διαχείριση και παρακολούθηση της λειτουργίας της εγκατάστασης. Επιπλέον, τα inverter Sofar διαθέτουν περίβλημα από αλουμίνιο ανοξείδωτο με βαθμό προστασίας IP 65, επιτρέποντας την εγκατάστασή τους στον εξωτερικό χώρο του κτιρίου.
Η νεότερη σειρά G3 των inverter Sofar διακρίνεται για τη χαμηλή τάση εκκίνησης, την υψηλή μέγιστη απόδοση και το νέο λογισμικό με δυνατότητα απομακρυσμένης ενημέρωσης.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς AC [W] | 12000W |
| Αριθμός φάσεων | 3F |
| Τύπος εγκατάστασης | On-grid |
| Μέγ. ισχύς εξόδου [VA] | 8800 VA |
| Ρεύμα εξόδου AC [A] | 17,4 A |
| Εύρος τάσης AC [V] | 310Vac-480Vac (σύμφωνα με εθνικό πρότυπο) |
| Συχνότητα [Hz] | 50Hz/60Hz |
| Εύρος συχνότητας [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (σύμφωνα με εθνικό πρότυπο) |
| Αριθμός trackers MPP | 2 |
| Τάση έναρξης λειτουργίας [V] | 160 V |
| Εύρος τάσεων MPP [V] | 420 - 850 V |
| Αριθμός συνδέσεων DC | 2/1 |
| Μονάδα WiFi | Ναι |
| WLAN / Ethernet LAN | ΟΧΙ |
| USB | Ναι |
| Μέτρηση μόνωσης DC | Ναι |
| Διακόπτης DC | Ναι |
| Μέγ. συντελεστής απόδοσης (φωτοβολταϊκή εγκατάσταση – δίκτυο τροφοδοσίας) | 98,4 % |
| Διαστάσεις [mm] | 513×425×189 mm |
| Βάρος [kg] | 17 kg |
| Μέγ. υψόμετρο από την επιφάνεια της θάλασσας | 4000 m |
ΠΡΟΤΥΠΑ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Πρότυπα ασφαλείας: | πρότυπα ασφαλείας: IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Πρότυπα δικτύου ενέργειας: | πρότυπα δικτύου ενέργειας: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.