Αντιστροφέας Sofar 5kW τριφασικός 8A 2MPPT διακόπτης DC μονάδα WiFi
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Inverter 5kW 3F 8A KTLX-G3 2MPPT διακόπτης DC module WiFi 5.5KTLX-G3 SOFAR
Ο inverter 5kW 3F 8A KTLX-G3 2MPPT διακόπτης DC module WiFi 5.5KTLX-G3 SOFAR αποτελεί μέρος της σειράς inverter ισχύος από 3kW έως 24kW, που προορίζονται για εφαρμογές σε οικιακές φωτοβολταϊκές εγκαταστάσεις διαφόρων μεγεθών.
Οι inverter Sofar διακρίνονται για την υψηλή τους ποιότητα, χάρη στη χρήση εξαρτημάτων από αναγνωρισμένους προμηθευτές και στην προσεκτική διαδικασία παραγωγής. Το προϊόν προσφέρει αξιοπιστία και εξαιρετική ποιότητα σε προσιτή τιμή, ενώ η 12ετής εγγύηση επιβεβαιώνει την υψηλή ποιότητα των συσκευών της μάρκας Sofar. Οι συσκευές είναι εξοπλισμένες με module WiFi, που επιτρέπει την απομακρυσμένη διαχείριση και παρακολούθηση της λειτουργίας της εγκατάστασης. Επιπλέον, οι inverter Sofar διαθέτουν περίβλημα από αλουμίνιο ανοξείδωτο με βαθμό προστασίας IP 65, γεγονός που επιτρέπει την εγκατάστασή τους εκτός κτιρίου.
Η νεότερη σειρά G3 των inverter Sofar διακρίνεται για τη χαμηλή τάση εκκίνησης, την υψηλή μέγιστη απόδοση και το νέο λογισμικό με δυνατότητα απομακρυσμένης ενημέρωσης.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς AC [W] | 5000W |
| Αριθμός φάσεων | 3F |
| Τύπος εγκατάστασης | On-grid |
| Μέγ. ισχύς εξόδου [VA] | 4400 VA |
| Ρεύμα εξόδου AC [A] | 8,0 A |
| Εύρος τάσης AC [V] | 310Vac-480Vac (σύμφωνα με εθνικό πρότυπο) |
| Συχνότητα [Hz] | 50Hz/60Hz |
| Εύρος συχνότητας [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (σύμφωνα με εθνικό πρότυπο) |
| Αριθμός trackers MPP | 2 |
| Τάση έναρξης λειτουργίας [V] | 160 V |
| Εύρος τάσεων MPP [V] | 190 - 850 V |
| Αριθμός συνδέσεων DC | DC: 1/1 |
| Module WiFi | Ναι |
| WLAN / Ethernet LAN | ΟΧΙ |
| USB | Ναι |
| Μέτρηση μόνωσης DC | Ναι |
| Διακόπτης DC | Ναι |
| Μέγ. συντελεστής απόδοσης (φωτοβολταϊκή εγκατάσταση – δίκτυο ηλεκτροδότησης) | 98,4 % |
| Διαστάσεις [mm] | 513×425×169 mm |
| Βάρος [kg] | 17 kg |
| Μέγ. υψόμετρο | 4000 m |
ΠΡΟΤΥΠΑ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Πρότυπα ασφαλείας: | πρότυπα ασφαλείας: IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Πρότυπα δικτύου ηλεκτρικής ενέργειας: | πρότυπα δικτύου ηλεκτρικής ενέργειας: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.