Ασφάλεια Eaton gPV 10x38 12A 1000V DC φωτοβολταϊκή
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Eaton Ασφαλειοθήκη Φωτοβολταϊκών gPV 10x38 12A 1000V DC
Ασφαλειοθήκη φωτοβολταϊκών gPV 10x38 12A 1000V DC PV-12A10F της EATON – οι φωτοβολταϊκές ασφάλειες της Eaton έχουν σχεδιαστεί για την αποτελεσματική προστασία και απομόνωση φωτοβολταϊκών συστοιχιών. Είναι ιδανικές για χρήση σε φωτοβολταϊκά συστήματα που λειτουργούν σε ακραίες θερμοκρασίες περιβάλλοντος.
Αυτές οι εξειδικευμένες ασφάλειες χαρακτηρίζονται από χαμηλές απώλειες ισχύος, γεγονός που συμβάλλει στην αύξηση της ενεργειακής απόδοσης ολόκληρου του συστήματος. Επιπλέον, είναι προσαρμοσμένες για λειτουργία σε συνθήκες υψηλών κύκλων φορτίου και χαμηλών βλαβών, ενώ αντιμετωπίζουν αποτελεσματικά το αντίστροφο ρεύμα, βλάβες πολλαπλών κυκλωμάτων και σε διατάξεις συστοιχιών, καθιστώντας τις αξιόπιστη λύση σε σύγχρονες φωτοβολταϊκές εγκαταστάσεις.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Βάρος συσκευασίας | 0,01 kg |
| Κατασκευαστής | EATON |
| Ονομαστικό ρεύμα | 12A |
| Μέγεθος ασφάλειας | 10 x 38mm |
| Ονομαστική τάση | 1kV dc |
| Υλικό περιβλήματος | Κεραμικό |
| Κατηγορία εφαρμογής | gPV |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Αρχεία προς λήψη:
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.