Βάση ασφαλείας Hager PV 2P 32A 10x38mm
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Hager Βάση Ασφάλειας PV 2P 32A 10x38mm
Η βάση ασφάλειας PV 2P 32A 10x38 mm L502PV HAGER είναι προσαρμοσμένη για ασφάλειες διαστάσεων 10 x 38 mm και παρέχει αποτελεσματική προστασία για φωτοβολταϊκές εγκαταστάσεις που λειτουργούν σε σειριακή διαμόρφωση.
Η συσκευή χαρακτηρίζεται από ονομαστικό ρεύμα 32 A και μέγιστη ονομαστική τάση λειτουργίας 690/1000 V DC, γεγονός που την καθιστά κατάλληλη για χρήση σε προηγμένες φωτοβολταϊκές εφαρμογές. Η βάση ασφάλειας Hager L502PV προσφέρει επίσης βαθμό προστασίας IP20, που σημαίνει ότι είναι προστατευμένη από πρόσβαση σε επικίνδυνα μέρη της, όπως χέρια ή στερεά αντικείμενα.
Κατασκευή
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Αριθμός πόλων | 2 P |
| Διάταξη πόλων | 2 P |
Στοιχεία ελέγχου και ενδείξεις
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Οπτική ένδειξη | όχι |
Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική τάση λειτουργίας Ue (AC) | 690 / 1000 V |
| Τύπος τάσης τροφοδοσίας | DC |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
Τάση
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική τάση μόνωσης Ui | 690 V |
| Ονομαστική τάση λειτουργίας Un (DC) | 1000 V |
Ρεύμα
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα In | 32 A |
| Ονομαστικό ρεύμα στοιχείου ασφάλειας | [[2 / 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 32 A]] |
Συντελεστής διόρθωσης ρεύματος
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Συντελεστής διόρθωσης επιτρεπόμενου ρεύματος σε διάταξη > 10 φάσεων | 0,7 |
| Συντελεστής διόρθωσης επιτρεπόμενου ρεύματος για 1-3 φάσεις δίπλα-δίπλα | 1 |
| Συντελεστής διόρθωσης επιτρεπόμενου ρεύματος για 4-6 φάσεις δίπλα-δίπλα | 0,9 |
| Συντελεστής διόρθωσης επιτρεπόμενου ρεύματος για 7-9 φάσεις δίπλα-δίπλα | 0,85 |
| Συντελεστής διόρθωσης επιτρεπόμενου ρεύματος άνω των 40°C | 0,9 |
| Συντελεστής διόρθωσης επιτρεπόμενου ρεύματος άνω των 50°C | 0,8 |
| Συντελεστής διόρθωσης επιτρεπόμενου ρεύματος άνω των 20°C | 1 |
Τεχνικά δεδομένα
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Συντελεστής διόρθωσης επιτρεπόμενου ρεύματος άνω των 30°C | 0,95 |
Ασφάλεια
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό ασφάλειας | gPV |
| Μέγεθος στοιχείου ασφάλειας | 10,3 x 38 |
Συχνότητα
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Συχνότητα (εύρος έως ETIM) | 50 έως 60 Hz |
Ισχύς
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικές απώλειες ισχύος για ονομαστικό ρεύμα | 2,2 W |
Αντοχή
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ηλεκτρική αντοχή (αριθμός κύκλων) | 2000 |
| Μηχανική αντοχή (αριθμός κύκλων) | 4000 |
Διαστάσεις
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Βάθος προϊόντος | 75 mm |
| Ύψος προϊόντος | 77 mm |
| Πλάτος προϊόντος | 35 mm |
Εγκατάσταση / Τοποθέτηση
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ροπή σύσφιξης | 2 Nm |
Σύνδεση
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Διατομή εύκαμπτου αγωγού (πολύκλωνου) στον ακροδέκτη | 0,75 / 10mm |
| Διατομή άκαμπτου αγωγού (μονόκλωνου) στον ακροδέκτη | 1 / 16mm |
Πρότυπο
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ευρωπαϊκή οδηγία WEEE | αφορά |
Ασφάλεια
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
Συνθήκες χρήσης
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 έως 50 °C |
| Βαθμός μόλυνσης σύμφωνα με IEC 60664 / IEC 60947-2. | 3 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης/μεταφοράς | -25 έως 80 °C |
Θερμοκρασία
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Θερμοκρασία βαθμονόμησης | 30 °C |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.