Βάση ασφαλειών 2P 32A 10x38 1000V DC
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Βάση Ασφάλειας 2P 32A 10x38 1000V DC
Βάση ασφάλειας 2P 32A 10x38 1000V DC CFPV-32 CF PV32 2P VCX σχεδιασμένη για θήκες τήξης διαστάσεων 10x38, προορισμένη για χρήση σε φωτοβολταϊκές εγκαταστάσεις. Η μέγιστη επιτρεπόμενη τάση λειτουργίας είναι 1000V DC και το μέγιστο επιτρεπόμενο ρεύμα είναι 32A.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Τύπος και σειρά: | βάση ασφάλειας modular CFPV-32 PV 2P 10x38mm 1-32A 1000V CF PV32 2P VCX |
| Μέγιστο ρεύμα | 32A |
| Ονομαστική τάση (Un) | 1000 V DC |
| Ονομαστικό ρεύμα (ln) | max 320 A |
| Χωρητικότητα ακροδέκτη | 0,5-10 mm² |
| Τρόπος τοποθέτησης | ράγα DIN TH-35 |
| Αριθμός modules | 2 |
| Μέγεθος θήκης ασφάλειας | 10,3 x 38 |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 έως 50 °C |
| Διαστάσεις | 36x78x60 mm |
| Στεγανότητα | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.