Διακόπτης Διαφυγής 4P 40A 6kA 100mA Τύπος A
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Διακόπτης Διαφυγής 4P 40A 6kA 100mA Τύπος A
Διακόπτης διαφυγής 4P 40A 6kA 100mA τύπος A PF6-40/4/01-A xPole Home 112934 EATON
- τροφοδοσία συσκευών από πάνω ή από κάτω
- η απόζευξη είναι ανεξάρτητη από την τάση δικτύου
- δυνατότητα χρήσης με λαμπτήρες φθορισμού (με/χωρίς ballast)
- προστασία από ρεύματα διαρροής, ρεύματα διαφυγής
- ενσωματωμένη ένδειξη θέσης επαφών (πράσινο και κόκκινο χρώμα)
- διπλοί ακροδέκτες βιδωτοί/ράγας (μετά την τοποθέτηση ράγας σύνδεσης ελεύθερος βιδωτός ακροδέκτης)
- τοποθέτηση σε ράγα DIN TH 35
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Βάρος συσκευασίας | 0,15 kg |
| Ρεύμα διαφυγής | 100mA |
| Ονομαστικό ρεύμα | 40A |
| Αριθμός πόλων | 4 |
| Τύπος | A |
| Ονομαστική ικανότητα διακοπής | 6kA |
| Ονομαστικό ρεύμα | 25, 40, 63 A |
| Ονομαστικό ρεύμα απόζευξης | 30, 300, 100, 500 mA |
| Πόλοι | 2, 4 |
| Ευαισθησία | A, AC, G, G/A, S, S/A |
| Δυνατότητα τροφοδοσίας από δύο πλευρές | πάνω/κάτω |
| Χρώμα | λευκό |
| Διαστάσεις | 45 x 80 x 70 mm |
| Βαθμός προστασίας | IP40, IP54 (με περίβλημα ανθεκτικό στην υγρασία) |
| Τρόπος τοποθέτησης | γρήγορη στερέωση με 2 θέσεις μανδάλωσης σε ράγα DIN IEC/EN 60715 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Τεχνικά δεδομένα
| Τύπος διακόπτη | διαφορικό |
| Αριθμός πόλων | 4P |
| Ονομαστικό ρεύμα [A] | 40A |
| Ρεύμα διαρροής [mA] | 100 mA |
| Χαρακτηριστική καμπύλη | A |
| Ικανότητα διακοπής [kA] | 6 kA |
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.