Διακόπτης Διαφυγής Eaton 4P 40A 6kA 30mA Τύπος AC
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Eaton Διακόπτης Διαφυγής 4P 40A 6kA 30mA Τύπος AC
Ο διακόπτης διαφυγής 4P 40A 6kA 30mA τύπου AC HNC-40/4/003 xPole Home 194694 της EATON εγγυάται ασφάλεια και αποτελεσματικότητα στη διαχείριση ηλεκτρικών εγκαταστάσεων.
Σειρά HNC EATON - διακόπτες διαφυγής
Τα προϊόντα της EATON διακρίνονται για την αξιοπιστία τους και τη συμμόρφωσή τους με τα ισχύοντα πρότυπα, αποτελώντας ιδανική επιλογή τόσο για επαγγελματίες εγκαταστάτες όσο και για ερασιτέχνες. Οι συσκευές της σειράς HNC εντυπωσιάζουν με την ευελιξία και τη λειτουργικότητά τους, γεγονός που τις καθιστά δημοφιλή επιλογή στον τομέα της οικιστικής δόμησης.
xPole Home EATON
Η σειρά xPole Home της EATON είναι προηγμένος μονάδικός εξοπλισμός που περιλαμβάνει διακόπτες υπερέντασης HN, διακόπτες διαφυγής HNC και συνδυασμένους διακόπτες HNB. Τα προϊόντα αυτά έχουν σχεδιαστεί ειδικά για οικιακή χρήση, χαρακτηριζόμενα από υψηλή αξιοπιστία, σύγχρονο σχεδιασμό και στιβαρή κατασκευή. Ο μονάδικός εξοπλισμός EATON εγγυάται την ασφάλεια και την αποτελεσματική λειτουργία των ηλεκτρικών συστημάτων. Η πλούσια γκάμα πρόσθετων αξεσουάρ στη σειρά xPole Home επιτρέπει την εύκολη επέκταση του συστήματος με στοιχεία όπως πρόσθετες βοηθητικές επαφές ή ράγες σύνδεσης.
Πλεονεκτήματα των προϊόντων xPole Home:
- ακροδέκτες σύνδεσης διαθέσιμοι σε διπλή έκδοση, τόσο με βίδα όσο και με ράγα,
- δυνατότητα τροφοδοσίας των συσκευών τόσο από πάνω όσο και από κάτω,
- χρήση υλικών υψηλότερης ποιότητας στην παραγωγική διαδικασία,
- στιβαρή κατασκευή που εγγυάται μακροβιότητα,
- ευκολία εγκατάστασης χάρη στη διαισθητική κατασκευή,
- κλιπ στερέωσης που επιτρέπει γρήγορη τοποθέτηση σε ράγα TH35,
- συμβατότητα με ράγες EVG ή Z-GV,
- εγγύηση ασφάλειας και αξιοπιστίας,
- ευκολία επιλογής κατάλληλων προϊόντων και ευέλικτη επέκταση,
- αισθητικός, σύγχρονος σχεδιασμός.
Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μήκος συσκευασίας | 8 cm |
| Ύψος συσκευασίας | 8 cm |
| Πλάτος συσκευασίας | 9 cm |
| Βάρος συσκευασίας | 0,322 kg |
| Κατασκευαστής | EATON |
| Σειρά | xPole Home HNC |
| Ρεύμα διαφυγής | 30 mA |
| Ονομαστικό ρεύμα | 40 A |
| Αριθμός πόλων | 4 |
| Τύπος | AC |
| Ονομαστική ικανότητα διακοπής | 6kA |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Αρχεία προς λήψη:
Τεχνικά δεδομένα
| Τύπος διακόπτη | διαφορικό |
| Αριθμός πόλων | 4P |
| Ονομαστικό ρεύμα [A] | 40A |
| Ρεύμα διαρροής [mA] | 30 mA |
| Χαρακτηριστική καμπύλη | AC |
| Ικανότητα διακοπής [kA] | 6 kA |
| Μάρκα | EATON |
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.