Διακόπτης Διαφυγής Schneider Electric 4P 40A 30mA τύπος AC
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Schneider Electric Διακόπτης Διαφυγής 4P 40A 30mA τύπου AC
Ο διακόπτης διαφυγής IDK-40-4-30-AC 40A 4-πολικός 30mA τύπου AC A9Z05440 SCHNEIDER ELECTRIC παρέχει αποτελεσματική προστασία έναντι ηλεκτροπληξίας, αντιδρώντας σωστά σε ημιτονοειδή και ανορθωμένα παλμικά ρεύματα.
Η σειρά διακοπτών διαφυγής IDK της Schneider Electric έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της οικιστικής δόμησης και παρόμοιων εφαρμογών. Το μοντέλο IDK-40-4-30-AC διαθέτει διπλούς, ραβδωτούς ακροδέκτες από κάτω (ράγα + αγωγός), εξασφαλίζοντας ασφαλή σύνδεση. Για διευκόλυνση της διασύνδεσης με διακόπτες υπερέντασης, ο ουδέτερος αγωγός N τοποθετείται στην αριστερή πλευρά. Η συσκευή διαθέτει κουμπί ελέγχου "T" για τον έλεγχο της ορθής λειτουργίας της. Σε συνδυασμό με τον υπόλοιπο εξοπλισμό της οικογένειας Acti9, η σειρά IDK δημιουργεί ένα ολοκληρωμένο σύστημα προστασίας ηλεκτρικών εγκαταστάσεων.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Κατασκευαστής | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | ναι |
| Σειρά | iDK |
| Με στοιχείο υπερέντασης | όχι |
| Ρεύμα διαφυγής | 30mA |
| Ονομαστικό ρεύμα | 40A |
| Περιγραφή πόλων | 4P |
| Τύπος προστασίας διαφυγής | AC |
| Αντοχή σε βραχυκύκλωμα | 4kV |
| Θέση ουδέτερου | LEFT |
| Τύπος δικτύου | εναλλασσόμενο ρεύμα (AC) |
| Ευαισθησία σε ρεύμα διαρροής | 30 mA |
| Καθυστέρηση προστασίας διαφυγής | στιγμιαίος |
| Συχνότητα δικτύου | 50/60 Hz |
| Ονομαστική τάση λειτουργίας [Ue] | 380...415 V εναλλασσόμενο ρεύμα (AC) 50 Hz |
| Ονομαστική ικανότητα ενεργοποίησης και διακοπής | Im 500 A, Idm 500 A |
| Ονομαστική τάση μόνωσης [Ui] | 440 V εναλλασσόμενο ρεύμα (AC) 50 Hz |
| Ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστικό [Uimp] | 4 kV |
| Κρουστικό ρεύμα | 250 A |
| Μηχανική αντοχή | 5000 x |
| Ηλεκτρική αντοχή | AC-1: 2000 κύκλοι |
| Τύπος χειρισμού | μοχλός |
| Ροπή σύσφιξης | 3,5 N.m πάνω ή κάτω |
| Τρόπος τοποθέτησης | με κλιπ |
| Βάση τοποθέτησης | ράγα DIN |
| Διαστάσεις | 81x72x68 mm |
| Πρότυπα | EN/IEC 61008-1 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Αρχεία προς λήψη:
Τεχνικά δεδομένα
| Τύπος διακόπτη | διαφορικό |
| Αριθμός πόλων | 4P |
| Ονομαστικό ρεύμα [A] | 40A |
| Ρεύμα διαρροής [mA] | 30 mA |
| Χαρακτηριστική καμπύλη | AC |
| Μάρκα | SCHNEIDER ELECTRIC |
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.