Διακόπτης Υπερέντασης Schneider Electric B 10A 1P 6kA Acti9
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Schneider Electric Διακόπτης Υπερέντασης B 10A 1P 6kA Acti9
Ο διακόπτης υπερέντασης K60N-B10-1 B 10A μονοπολικός A9K01110 SCHNEIDER ELECTRIC παρέχει προστασία της ηλεκτρικής εγκατάστασης από τις συνέπειες βραχυκυκλωμάτων και υπερφορτώσεων.
Είναι ιδανικός για την προστασία εγκαταστάσεων σε κτίρια, δημιουργώντας μαζί με άλλες συσκευές ένα ολοκληρωμένο σύστημα προστασίας προσαρμοσμένο στις ανάγκες της οικιστικής δόμησης. Ο διακόπτης K60N-B10-1 διαθέτει διπλούς ακροδέκτες σύνδεσης στο κάτω μέρος (ράγα + αγωγός), οι οποίοι είναι χαρακτές, γεγονός που αυξάνει την ασφάλεια της σύνδεσης. Η συσκευή διαθέτει στιγμιαία επαφή, πράγμα που σημαίνει ότι η ταχύτητα κλεισίματος των επαφών είναι ανεξάρτητη από την ταχύτητα χειρισμού του μοχλού.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Κατασκευαστής | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | ναι |
| Χαρακτηριστική | B |
| Ονομαστική τάση [V] | 440 V |
| Ονομαστικό ρεύμα [A] | 10A |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Τοποθέτηση | Ράγα DIN |
| Ικανότητα διακοπής [kA] | 6kA |
| Περιγραφή πόλων | 1P |
| Αριθμός προστατευόμενων πόλων | 1 |
| Ονομαστικό ρεύμα [In] | 10 A |
| Τύπος δικτύου | εναλλασσόμενο ρεύμα (AC) |
| Τεχνολογία διακόπτη | θερμομαγνητικός |
| Ικανότητα διακοπής | 6000 A Icn σύμφωνα με EN/IEC 60898-1 -230 V εναλλασσόμενο ρεύμα (AC) 50/60 Hz |
| Συχνότητα δικτύου | 50-60 Hz |
| Ονομαστική τάση μόνωσης [Ui] | 440 V εναλλασσόμενο ρεύμα (AC) 50/60 Hz σύμφωνα με EN/IEC 60898-1 |
| Ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστικά [Uimp] | 4 kV σύμφωνα με EN/IEC 60898-1 |
| Μηχανική αντοχή | 20 000 x |
| Ηλεκτρική αντοχή | 20 000 x |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Αρχεία προς λήψη:
Τεχνικά δεδομένα
| Μάρκα | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Χαρακτηριστική καμπύλη | B |
| Τύπος διακόπτη | υπερέντασης |
| Ονομαστικό ρεύμα [A] | 10A |
| Αριθμός πόλων | 1P |
| Ικανότητα διακοπής [kA] | 6 kA |
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.