Διακόπτης Υπερέντασης Schneider Electric B 16A 1P 6kA Acti9
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Schneider Electric Διακόπτης Υπερέντασης B 16A 1P 6kA Acti9
Ο διακόπτης υπερέντασης K60N-B16-1 B 16A μονοπολικός A9K01116 της SCHNEIDER ELECTRIC παρέχει προστασία της ηλεκτρικής εγκατάστασης από υπερφόρτωση και βραχυκύκλωμα.
Αυτό το προϊόν αποτελεί μέρος της οικογένειας Acti9 και είναι ιδανικό για χρήση σε οικιστικά κτίρια, όπου μαζί με άλλες συσκευές δημιουργεί ένα αποτελεσματικό σύστημα προστασίας. Χάρη στην ικανότητα βραχυκυκλώματος 6kA, ο διακόπτης K60N είναι εξαιρετικά αποδοτικός. Διαθέτει διπλούς ακροδέκτες σύνδεσης με εγκοπές για μεγαλύτερη ασφάλεια σύνδεσης, καθώς και επαφή στιγμιαίας λειτουργίας που εξασφαλίζει γρήγορο κλείσιμο ανεξάρτητα από την ταχύτητα χειρισμού του μοχλού.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Κατασκευαστής | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | ναι |
| Χαρακτηριστική καμπύλη | B |
| Ονομαστική τάση | 440 V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 16A |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Τρόπος τοποθέτησης | Ράγα DIN |
| Ικανότητα διακοπής | 6kA |
| Αριθμός πόλων | 1 |
| Αριθμός μονάδων | 1 |
| Βάρος συσκευασίας | 0,15 kg |
| Τύπος δικτύου | εναλλασσόμενο ρεύμα (AC) |
| Τεχνολογία διακόπτη | θερμομαγνητικός |
| Ικανότητα διακοπής | 6000 A Icn σύμφωνα με EN/IEC 60898-1 -230 V εναλλασσόμενο ρεύμα (AC) 50/60 Hz |
| Ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστικά [Uimp] | 4 kV σύμφωνα με EN/IEC 60898-1 |
| Μηχανική αντοχή | 20 000 x |
| Ηλεκτρική αντοχή | 20 000 x |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Αρχεία προς λήψη:
Τεχνικά δεδομένα
| Ονομαστικό ρεύμα [A] | 16A |
| Αριθμός πόλων | 1P |
| Ικανότητα διακοπής [kA] | 6 kA |
| Μάρκα | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Χαρακτηριστική καμπύλη | B |
| Τύπος διακόπτη | υπερέντασης |
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.