Διακόπτης Schneider Electric για φωτοβολταϊκά 13A 2P 800V DC
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Schneider Electric Διακόπτης Υπερέντασης Για PV 13A 2P 800V DC
Διακόπτης υπερέντασης PV DC B 13A 2P 800V C60PV-DC A9N61658 SCHNEIDER ELECTRIC
- αριθμός πόλων: 2
- ονομαστικό ρεύμα [In]: 13 A
- ονομαστική τάση λειτουργίας [Ue]: 800 V DC
- ικανότητα διακοπής: 3 kA Icu στα 650 V DC, 1,5 kA Icu στα 800V DC
- ονομαστική τάση μόνωσης: 1000 V DC
- ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστικά [Ui]: 6 kV
- τοποθέτηση: ράγα DIN
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Βάρος συσκευασίας | 0,531 kg |
| Elektroklub | ναι |
| Σειρά | C60PV-DC |
| Χαρακτηριστική | B |
| Ονομαστική τάση [V] | 800 V DC |
| Ονομαστικό ρεύμα [A] | 13A |
| Ικανότητα διακοπής [kA] | 6kA |
| Αριθμός πόλων | 2 |
| Αριθμός μονάδων | 1 |
| Κατηγορία χρήσης | Κατηγορία A σύμφωνα με το πρότυπο EN/IEC 60947-2 |
| Καταλληλότητα για μόνωση | Ναι, συμμόρφωση με το πρότυπο EN/IEC 60947-2 |
| Τύπος ελέγχου | διακόπτης |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Τεχνικά δεδομένα
| Αριθμός πόλων | 2P |
| Ικανότητα διακοπής [kA] | 6 kA |
| Μάρκα | F&F FILIPOWSKI |
| Χαρακτηριστική καμπύλη | B |
| Τύπος διακόπτη | υπερέντασης |
| Ονομαστικό ρεύμα [A] | 13A |
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.