Εύκαμπτος σωλήνας PVC UV διπλού τοιχώματος 25/19 mm - 50m
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Εύκαμπτος σωλήνας PVC UV 25/19 ραβδωτός σωλήνας 50m 05.104 ELEKTROPLAST STRÓŻA
Ο εύκαμπτος σωλήνας PVC UV 25/19 ραβδωτός σωλήνας 50m 05.104 χρησιμεύει για την προστασία και την οργάνωση μονωμένων αγωγών ή καλωδίων σε ηλεκτρικές εγκαταστάσεις.
Είναι ιδιαίτερα χρήσιμοι σε περιοχές όπου υπάρχει αυξημένος κίνδυνος πυρκαγιάς, όπως σοφίτες ή υπόγεια, καθώς και σε εξωτερικές εγκαταστάσεις, εφόσον τοποθετούνται σε αυλάκια και καλύπτονται με σοβά. Κατασκευασμένοι από τροποποιημένο PVC, οι σωλήνες αυτοί διαθέτουν αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία και χαρακτηρίζονται από ιδιότητες που δεν συμβάλλουν στη διάδοση της φωτιάς. Η κύρια εφαρμογή τους είναι σε ηλεκτρικές εγκαταστάσεις σε ξηρές κατασκευές, όπως τοίχοι ή ψευδοροφές από γυψοσανίδες, καθώς και σε σοφίτες.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική διάμετρος | 25 mm |
| Ονομαστικό μέγεθος σε ίντσες | Άλλο |
| Εξωτερική διάμετρος | 25 mm |
| Εσωτερική διάμετρος | 19 mm |
| Υλικό | Πολυχλωροβινύλιο (PVC) |
| Αντοχή σε θλίψη | 320 N |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -25 - 60 °C |
| Βαθμός προστασίας (IP) | Άλλο |
| Πυραντίσταση σύμφωνα με UL94 | HB |
| Αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία | Ναι |
| Αντοχή σε λάδια | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό προστατευτικού καλύμματος | Χωρίς κάλυμμα |
| Διάδοση φλόγας | Ναι |
| Ευκαμψία | Εύκαμπτος/εύλυγκτος |
| Σειρά κατασκευαστή | RKLGV |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.