Καλώδιο OWY 5x4 mm² 300/500V H05VV-F λευκό
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Καλώδιο OWY 5x4 300/500V - Λευκό
Το καλώδιο OWY 5x4 300/500V H05VV-F είναι ένα λευκό καλώδιο προορισμένο για χρήση σε οικιακές συσκευές, γεωργικές και εργαστηριακές εφαρμογές που χαρακτηρίζονται από μέτρια απαίτηση ισχύος.
Αποτελείται από πέντε χάλκινους αγωγούς, που εξασφαλίζουν αγωγιμότητα και ανθεκτικότητα. Η μόνωσή του και η εξωτερική επένδυση είναι κατασκευασμένες από PVC, γεγονός που εγγυάται προστασία και ευελιξία, επιτρέποντας εύκολη χρήση σε διάφορες συνθήκες, κυρίως σε κλειστούς χώρους. Πρόκειται για ελαστικό καλώδιο, ιδανικό για κινητές και φορητές συνδέσεις, χάρη στο οποίο αποδίδει άριστα σε οικιακές, γεωργικές και εργαστηριακές εφαρμογές, όπου απαιτείται αξιοπιστία και ασφάλεια χρήσης.
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Βάρος συσκευασίας | 0,348 kg |
| Σήμανση καλωδίου | OWY |
| Τάση μόνωσης | 300/500 V |
| Διατομή αγωγού | 4 mm2 |
| Αριθμός αγωγών | 5 |
| Χρώμα | λευκό |
| Ονομαστική διατομή αγωγού (AWG) | 0 kcmil |
| Υλικό μόνωσης αγωγού | πολυχλωριούχο βινύλιο (PVC) |
| Αναγνώριση αγωγών | χρώμα |
| Κοινή θωράκιση | χωρίς |
| Υλικό εξωτερικής επένδυσης | πολυχλωριούχο βινύλιο (PVC) |
| Κλάση αντίδρασης στη φωτιά κατά EN 13501-6 | Eca |
| Κλάση παραγωγής φλεγόμενων σταγόνων/σωματιδίων κατά EN 13501-6 | χωρίς |
| Κατά προσέγγιση εξωτερική διάμετρος | 13,9 mm |
| Κλάση αγωγού | κλάση 5 = πολύκλωνος εύκαμπτος |
| Ελάχιστη επιτρεπόμενη ακτίνα κάμψης σε σταθερές εγκαταστάσεις | 83,4 mm |
| Ονομαστική τάση U0 | 300 V |
| Ονομαστική τάση U | 500 V |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.