Μονάδα Ελέγχου Αποθήκευσης Ενέργειας Solplanet Ai-Hb 2.56LG G2 LiFePO4 25A
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Solplanet Μονάδα Ελέγχου Αποθήκευσης Ενέργειας Ai-Hb 2.56LG G2
Μονάδα ελέγχου για Ai-Hb 2.56LG G2 για συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Solplanet με δυνατότητα σύνδεσης έως 8 μονάδων μπαταρίας.
Η μονάδα ελέγχου Solplanet είναι μια επαγγελματική συσκευή σχεδιασμένη για τη διαχείριση ενέργειας σε συστήματα αποθήκευσης. Αυτή η προηγμένη μονάδα έχει σχεδιαστεί για να εξασφαλίζει βέλτιστη απόδοση και αποδοτικότητα λειτουργίας του συστήματος αποθήκευσης ενέργειας.
Χάρη σε αυτήν μπορείτε να παρακολουθείτε και να ελέγχετε αποτελεσματικά την κατανάλωση ενέργειας στο σύστημά σας. Παρέχει ένα ευρύ φάσμα λειτουργιών που σας επιτρέπουν να προσαρμόσετε και να βελτιστοποιήσετε τη λειτουργία του συστήματος σύμφωνα με τις ανάγκες σας. Η μονάδα ελέγχου Solplanet χαρακτηρίζεται από απλότητα στη χρήση και διαισθητική διεπαφή, διευκολύνοντας τη διαμόρφωση και τον προγραμματισμό.
Η συμβατότητά της με διάφορους τύπους μπαταριών επιτρέπει την προσαρμογή της σε οποιοδήποτε σύστημα αποθήκευσης ενέργειας, ανεξάρτητα από τον τύπο μπαταρίας που διαθέτετε.
Η αποδοτική μονάδα ελέγχου Solplanet πληροί τα πιο πρόσφατα πρότυπα και τις υψηλές απαιτήσεις ποιότητας και ασφάλειας. Εξασφαλίζει αξιόπιστη και σταθερή λειτουργία, γεγονός που εγγυάται ότι το σύστημα αποθήκευσης ενέργειάς σας θα λειτουργεί στο υψηλότερο επίπεδο.
Είναι απαραίτητο στοιχείο για όλους τους ιδιοκτήτες συστημάτων αποθήκευσης ενέργειας που επιδιώκουν να βελτιστοποιήσουν την κατανάλωση ενέργειας και να επιτύχουν μεγαλύτερη ενεργειακή ανεξαρτησία.
Τεχνικές Παράμετροι
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | HB051050A |
| Τύπος κυψέλης | LiFePO4 |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 25 A |
| Μέγιστη ισχύς εκφόρτισης | 30 A |
| Απόδοση (αμφίδρομη) | 97,8% |
| Επεκτασιμότητα | Έως 4 σετ παράλληλα |
| Τόπος εγκατάστασης | Εσωτερικός / εξωτερικός χώρος |
| Τύπος τοποθέτησης | Δαπέδου |
| Επικοινωνία | CAN |
| Πιστοποιήσεις | IEC 62619 / EN 61000IEC 62040 / UN38.3 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.