Μονάδα Μπαταρίας Sofar 2,56kWh GTX3000HV
προϊόν μη διαθέσιμο
προσθήκη στη λίστα επιθυμιών
Περιγραφή
Sofar Μονάδα Μπαταρίας 2,56kWh GTX3000HV
Το GTX3000HV SOFAR είναι μια προηγμένη μονάδα μπαταρίας αποθήκευσης ενέργειας χωρητικότητας 2,56 kWh.
Αυτό το σύστημα μπαταριών λιθίου υψηλής τάσης έχει σχεδιαστεί με γνώμονα την επεκτασιμότητα και την ευελιξία. Η κατασκευή που επιτρέπει την ανάρτηση σε ράφι διευκολύνει την εγκατάσταση και τη βέλτιστη αξιοποίηση του διαθέσιμου χώρου.
Χάρη στη δυνατότητα διαμόρφωσης από τέσσερις έως δέκα μονάδες και έως τέσσερις μονάδες ελέγχου συνδεδεμένες παράλληλα, οι χρήστες έχουν πλήρη έλεγχο της χωρητικότητας και της απόδοσης του ενεργειακού τους συστήματος. Η πολυεπίπεδη διαχείριση ενέργειας εξασφαλίζει την αποτελεσματική χρήση των πόρων, ενώ η υψηλή διάρκεια ζωής στο επίπεδο των 6000 κύκλων εγγυάται μακροχρόνια αξιοπιστία.
Για τη σωστή λειτουργία απαιτούνται τουλάχιστον τέσσερις μονάδες και μία μονάδα ελέγχου με βάση. Με αυτόν τον τρόπο, οι χρήστες μπορούν να προσαρμόσουν το σύστημα αποθήκευσης ενέργειάς τους στις ατομικές τους ανάγκες, εξασφαλίζοντας αξιοπιστία και αποτελεσματικότητα λειτουργίας.
Τεχνικές Παράμετροι
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Σειρά και τύπος | Μονάδα μπαταρίας αποθήκευσης ενέργειας 2,56kWh GTX3000HV SOFAR |
| Τύπος συσσωρευτή | λιθίου-ιόντων |
| Μοντέλο | GTX3000HV |
| Ονομαστική τάση μπαταρίας | 51,2 VDC |
| Μάζα | 30 kg |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης [°C] | ≤25℃, 12 μήνες ≤35℃, 6 μήνες ≤45℃, 3 μήνες |
| Χωρητικότητα συσσωρευτή [Ah] | 50 Ah |
| DOD | < 90 % |
| Πιστοποιήσεις | UN38,3, IEC62619, IEC62040- 1, SAA |
| Ψύξη | φυσική |
| Επικοινωνία | CAN |
| Επεκτασιμότητα | Ελάχ. 4 μονάδες/ Μέγ. 10 μονάδες |
| Απομακρυσμένη διαγνωστική | Ναι |
| Παρακολούθηση δεδομένων σε πραγματικό χρόνο | Ναι |
| Κύκλος ζωής | 6000 κύκλοι@ 80% DOD / 25℃ / 0,5C, 60% EOL |
| Ονομαστικό ρεύμα φόρτισης [A] | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης [A] | 30 A |
| Ονομαστικό ρεύμα εκφόρτισης [A] | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης [A] | 30 A |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ασφάλεια
Όλες οι κριτικές (θετικές και αρνητικές) εμφανίζονται, ανάλογα με το όριο αριθμού της πλατφόρμας. Επιβεβαιώνουμε ότι προέρχονται από πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν.Δείτε περισσότερα στη σελίδα μας με τις πολιτικές σχολίων.